Napíšte nám váš úmysel a my ho prednesieme Bohu v našich modlitbách.

Môj úmysel je na citlivú tému alebo je príliš zložitý, preto si neprajem jeho zverejnenie...

 

Váš úmysel:

Prosim o modlitby za H vedenie Duchom Svatym . Pbz.
utorok, 14. august 2018
Milé sestričky prosím o modlitbu za zdravie, Božiu pomoc a ochranu, za uzdravenie vzťahov, za oslobodenie od Zlého. Ďakujem.
utorok, 14. august 2018
Dakujem ti Pane za,kazdeho cloveka cez,ktoreho smiem pocitit Tvoju lasku i starostlivost.Oslav sa v nasich zivotoch,vztahoch i v kazdej jednej oblasti.Za zdravie moje i mojich blizkych,za miernost v jedle i reci.Panna Maria rozvazovatelka uzlov,prosim rozvazuj uzly situacii okolo mna i mojej rodiny.Matka Bozia oroduj za nas.PBz.
utorok, 14. august 2018
Za zlepsenie rodinnych a susedskych vztahov.Aby Duch sv.vstupil do nasej rodiny.Nech prestanu ohovarania,osocovania,ublizovania a nech vladne laska a pokoj.Aby pravda o zlom konani ludi....vysla najavo a prosim,aby Pan Boh zastavil ich konanie odvratil vsetko zlo a dal im pokoru.Pane Boze prosim ta o pomoc,prosim o uzdravenia na vsetkych urovniach nasho bytia ak je to Tvoja vola.Dakujem ti Boze moj.PBz.
utorok, 14. august 2018
Mile sestricky prosim o modlitby za ,oslobodenie mojej rodiny od zleho.Nech Pan Boh zatvori dvere zla ,ktore sa otvorili skrze hriech,nech zahoji vsetky rany a pretrhne vsetky zle puta.Boze prosim pozehnaj mna i moju rodinu ,ved ty chces,aby sme boli stastni.Za vefenie Ducha sv.aby sme urobili spravne rozhodnutia tykajuce sa rodiny,aby nam Pan ukazal jasne kde nas chce viest.Dakujem.
utorok, 14. august 2018
Prosím o modlitby pre môjho syna, manžela a celú našu rodinu. Úprimné Pán Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
Prosím o modlitby za zdravie těla aj duše. Pan Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
Prosim o modlitby pre syna Matka Bozia ved ho dnes sprevadzaj ho ochranuj . Pbz
utorok, 14. august 2018
Chvála a vďaka Najsvätejšej Trojici a Panne Márii. Drahé sestričky, prosím vás o modlitby za čistotu mojej dcérky Kristínky, za jej obrátenie a uzdravenie, za požehnanie dobrých kamarátstiev pre ňu, za jej budúce povolanie a za požehnanie dobrého manžela ak má vstúpiť do manželstva. Prosím aj za moje manželstvo, za čistotu môjho manžela, za lásku, úctu, pokoj, jednotu a porozumenie medzi mnou, mojím manželom a našou dcérkou, za našu ochranu od všetkého zla. Za požehnanie darov Ducha Svätého pre nás. Za dar pokory a tichosti pre môjho manžela. Pán Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
Milé sestry prosím o modlitby za môjho brata aby našiel v sebe dosť síl odolať alkoholu, za jeho fyzicke a duševné zdravie, tiež prosím o modlitby za zdravie mojej mamy a moje.Pan Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
Milé sestričky, prosím o motlitbu za odpočinutie večné a pokoj pre môjho zomrelého manžela Juraja a nech svetlo večné ho privedie do náručia nášho Pána, Otca všemohúceho.Veľké Pán Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
prosim o modlitby za rodinu a dobrych priatelov pre dcery, a pre mna milost dobrej sv. spovede po dlhšom čase. dakujem
utorok, 14. august 2018
MS! Prosím o modlitby: za pomoc v chorobe pre Oľgu, za dary D. Sv. pri hľadaní zamestnania pre moje deti, i pomoc pri hľadaní životných partnerov, prosím aj o požehnanie pre manžela Jozefa, za trpezlivosť v starobe pre svokrovcov. Úprimné P.B.Z!
utorok, 14. august 2018
Jezisu, prosim ta, pomoz mi obstat v tejto tazkej skuske a plnit tvoju volu. Prosim ta ty ma riad a ved v duchu, aby som plnilia tvoju volu a robila to, co sa tebe paci. Nie ja, ale ty sa oslav Pane. Na vacsiu Boziu slavu, chvalu a cest. Amen.
utorok, 14. august 2018
Milé sestričky prosím o modlitby za moje uzdravenie a Božiu pomoc mojej rodine a všetkým ktorí na mňa myslia Pán Boh zaplať.Prosim o modlitby za obrátenie mojej rodiny a za oducenie sa zlozvykov Pán Boh zaplať.
utorok, 14. august 2018
Za mladšieho syna a jeho rodinu. PBZ
utorok, 14. august 2018
Za Gábora a jeho rodinu. PBZ
utorok, 14. august 2018
Prosim o modlidby za nase manzelstvo.Bohu vdaka
utorok, 14. august 2018
Prosim o modlidby za Michala a jeho rodinu.Bohu vdaka
utorok, 14. august 2018
Prosim o modlidby za obratenie J a K za dar zdravia na tele aj dusi.Bohu vdaka
utorok, 14. august 2018
 
Powered by Phoca Guestbook

Sväté omše a adorácia v našej Kaplnke Najsvätejšej Trojice

Pondelok - Sobota: ráno o 6:45

Sobota:  ráno po sv. omši je krátka pobožnosť s Eucharistickým požehnaním

Nedeľa:  ráno o 8:00

Naša kaplnka je otvorená denne od piatej hodiny ráno do ôsmej hodiny večer.

 

Sviatosť Oltárna je vyložená väčšinu dňa (podľa našich možností).